تبلیغات
قــــافـــــــ و الـــقـــــرآنـــــــ الــــمجیــــــــــد
مسابقه «نوروز قرآنی» توسط مؤسسه تسنیم لنجان برگزار می‌شود
مسابقه «نوروز قرآنی» به صورت اینترنتی و تلفنی توسط مؤسسه تسنیم لنجان از ابتدای سال 1392 آغاز شده است و همچنان با استقبال خوب علاقه‌مندان به قرآن برگزار می‌شود. 

 رضا یاوری، مدیرمسئول مؤسسه قرآنی تسنیم لنجان،، با اعلام این خبر گفت: اولین دوره مسابقات ایام نوروز با عنوان «نوروز قرآنی» در شهرستان لنجان با استقبال خوب علاقه‌مندان مواجه شده است و همچنان نیز در حال برگزاری است. 

وی افزود: شركت‌كنندگان از سراسر كشور می‌توانسنند در این مسابقات حضور یابند و این مسابقه نیز برای اولین بار به‌صورت حضوری و نیز به‌ شكل اینترنتی برنامه‌ریزی و اجرا می‌شود.

یاوری تصریح كرد: علاقه‌مندان جهت شركت در این مسابقه می‌توانند به پایگاه اینترنتی مؤسسه مراجعه كرده و ثبت نام خود را انجام دهند و سپس فایل مربوطه را مطالعه و در آزمون شركت كنند.

یاوری در پایان خاطرنشان كرد: علاقه‌مندانی كه مایل به ثبت‌نام اینترنتی هستند می‌توانند در پایگاه اینترنتی www.tasnimlenjan.ir ثبت نام كرده و كسانی كه درخواست شركت در آزمون به صورت تلفنی دارند، نیز می‌توانند با شماره تلفن 03342273809 تماس حاصل كرده و در آزمون آن ثبت نام كنند.


طبقه بندی: اخبار،
برچسب ها: مسابقه،

طراحی پوسته از : ایران نقش (طراحی قالب وبلاگهای پارسی)
تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به قــــافـــــــ و الـــقـــــرآنـــــــ الــــمجیــــــــــد - مسابقه «نوروز قرآنی» توسط مؤسسه تسنیم لنجان برگزار می‌شود می باشد.